IBEPE- Opracowania z zakresu ochrony przecipożarowej

Jesteśmy zespołem inżynierów pożarnictwa.

Po pierwsze – realizując powierzone nam zadania robimy to w pełni profesjonalnie.

Po drugie – jesteśmy zespołem inżynierów z zakresu bezpieczeństwa pożarowego.

Po trzecie – do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Od samego początku istnienia firmy stawiamy przede wszystkim na wdrażanie certyfikowanych rozwiązań pozwalających na skuteczniejszą ochronę życia oraz mienia. Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie oraz bogatą, regularnie uzupełnianą o nowe kompetencje wiedzę, świadczymy usługi z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, wybuchowości, a także analizy ryzyka. Tworząc rzetelną dokumentację oraz przygotowując podczas profesjonalnych szkoleń kadry, oddajemy w Państwa ręce szereg narzędzi pozwalających na szybkie reagowanie na zagrożenia.

Eksperckie rozwiązania PPOŻ

Oferowane przez nas usługi z zakresu bezpieczeństwa pożarowego to pewność, że przygotowywana dokumentacja niezbędna do oddania obiektu do użytkowania zostanie stworzona na czas i zgodnie z obowiązującymi kryteriami. Korzystając z naszej wiedzy oraz doświadczenia mogą Państwo liczyć na rzetelne wsparcie i w rezultacie skutecznie wdrożyć eksperckie rozwiązania PPOŻ, co ma szczególne znaczenie m.in. w przypadku zakładów przemysłowych, w których istnieją strefy potencjalnie zagrożone wybuchem.
 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług IBP. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwiązań PPOŻ, zawsze działamy w pełni profesjonalnie i dbamy o to, aby proponowane rozwiązania były współmierne do Państwa potrzeb.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego...

Po prostu skontaktuj się z nami! Postaramy się pomóc!